O MNĚ

Jsem kouč, motivátor a podporovatel na vaší cestě k novému životu plnému síly, vytrvalosti a energie.

Jsem specialista na výživu a zdravou redukci. Pomáhám lidem změnit zaběhnutý životní styl, kdy často jedí ve stresu, nejde jim si udržet optimální váhu, cítí se unavení, vyčerpaní, většinu dne jedí jídlo, které je zasytí, ale nemá živiny.

Pomáhám mým klientům se nejen zbavit přebytečných kil, vytvarovat postavu na centimetry, nabrat do svaloviny, ale hlavně se zbavit zdravotních problémů, jojo efektu a také frustrace z toho, že nemají silnou vůli vydržet trvale se zdravě stravovat.

Sama jsem si prošla svojí proměnou z ženy, která snídala koláčky a zapíjela je kávou nebo kakaem, z ženy, která byla z nevhodně poskládaného jídelníčku unavená místo plná energie a pomalu ale jistě kynula v obtloustlou maminu.

Pomůžu vám zažít více zdraví, radosti a energie!

Díky změnám, které jsem udělala ve svém životě, zažívám v současné době více zdraví, energie a radosti ze života než před 10 lety. Každý můj klient má výsledky po kterých touží, protože má program sestavený na míru jeho potřebám.

Nic není nemožné a každé tělo svého majitele po generálním úklidu a vyživení těla velmi mile překvapí.

Program MOJE PROMĚNA je individuálně nastavený plán na míru vašemu tělu a vašim potřebám, který vám změní život, protože ZMĚNÍ VÁS.

Získáte vedení a podporu svého osobního kouče, motivaci, inspiraci, podporu skupiny, skvělé akce, zábavu, ale hlavně trvalé výsledky ve formě vytvarované postavy, úbytku přebytečných kil, nárůstu energie a nové chuti do života.

Nevím jak vy, ale já nesnáším změny!

Nevím jak vy, ale co ve svém životě přímo nesnáším jsou změny. Mám ráda, když jsem v pohodě, v klidu, mám svůj zaběhnutý životní rytmus a hlavně nemusím měnit věci, které znám léta letoucí a proto mi vyhovují. Ale jak se říká a u mě to platí na 100%, že odříkaného chleba bývá největší krajíc. Co to znamená? Že tam někdo nahoře je vtipálek, který se mnou hraje hru, kolik toho vydržím a hází mi do cesty životem jednu změnu za druhou.

Faktem je, že jsem dlouhou dobu podstatným změnám ve svém životě odolávala. V podstatě celých 25 let manželství. Byla jsem vzorná maminka dvou synů, vzorná manželka a hospodyňka. Fungující rodina byla pro mě nejdůležitější věcí na světě a na tom jsem nechtěla nic měnit. A přesto se stalo to, že jsem nakonec já po 25 letech podala žádost o rozvod a od té doby se začaly dít věci.

Všechny mé jistoty byly fuč, radikální změny na denním pořádku, prostě najednou chaos, nejistota ve všech oblastech života. Za to jsem však najednou začala cítit život. Co tím myslím? Konec životnímu stereotypu, úžasné zážitky, cestování a nová přátelství. Najednou jsem se stala součástí nové komunity lidí, kteří si užívali život, byli plní energie a s vášní a nadšením pečovali o své zdraví, kondici a vitalitu.

Můj život najednou plný změn na denním pořádku nabral obrátky a mě se začaly plnit sny, které jsem si ještě před nedávnem skladovala v přihrádce „v mém věku již nemožné a nesplnitelné“.

Začala jsem se po krůčcích seznamovat s novým životním stylem, začala jsem přemýšlet nad tím, jaké živiny moje tělo vůbec dostává jako palivo, jestli náhodou není potřeba udělat vevnitř těla pořádný generální úklid a hlavně mě to začalo bavit, protože se dostavily fantastické výsledky. Redukce váhy 9 kg tuku dolů, oblečení jsem si mohla začít kupovat o dvě konfekční velikosti menší, protože se mi perfektně vytvarovala celá postava.

Přála bych vám zažít tu radost, když vám odplují do nenávratna tři pneumatiky na břiše, na bocích zmizí špeky alias „madla lásky“, splasknou vám tlustá stehna a zadek a přesto nepřijdete o prsa, protože naberete několik kilo do svaloviny a tuku máte tak akorát, aby se vyhladily vrásky a obalily se nervy proti stresu. Ta radost, když vytáhnete svatební šaty šité na míru a vy se do nich po 35 letech krásně vejdete.

Mimochodem jsem se do nich nevešla už po prvním těhotenství, kdy jsem nabrala 25 kilo a už všechna kila bohužel nesundala. Navíc jsem velký milovník dobrého jídla a je super, že si jej díky nastartovanému metabolismu můžu dopřát, tak jak to má rádo moje tělíčko a chuťové buňky. Chytrý přístroj mi nyní ukazuje můj metabolický věk o 15 let nižší než mám v občance. Kdyby ten přístroj uměl měřit i to, jak se cítím, bylo by to číslo, které sem raději nenapíšu, protože byste mi to nemuseli věřit.

Mojí vášní se stalo žít život naplno, užívat si každý den ve zdraví a energii a neustále sebe měnit k lepšímu. Dělá mi obrovskou radost, když můžu svoji cestu a zkušenosti sdílet s ostatními lidmi, kteří potřebují a chtějí pomoct na své cestě za zdravím, skvělou kondicí a vitalitou a tak s mojí podporou změnit krůček po krůčku zaběhnutý životní styl.

Na začátku jsem se vám svěřila, že bytostně nesnáším změny. Myslíte, že teď je pro mě každá změna procházka růžovým sadem? Jasně, že není, protože čím víc člověk na sobě pracuje, tím vyšší level hry jménem život hraje. Tedy pokud chce. A to je právě ono. Chtít žít lépe znamená začít brát změny jako svého nejlepšího učitele, který to s námi vždycky myslí dobře. V mém životě se díky tomu začaly dít zázraky.

Nikdy není pozdě začít si plnit sny. Chválím sama sebe za to, že jsem měla tu sílu a odvahu právě díky změnám v životě přesunout svůj život ze slepé nebo vedlejší koleje na startovací dráhu, která vede přesně tam, kam míří moje sny.

Jana Krátká

Získejte zdarma

VSTUPNÍ ANALÝZU TĚLESNÝCH HODNOT

Objednejte se na vstupní analýzu a zajistěte si tak jednorázový volný vstup do našeho nutričního centra na výživovou konzultaci včetně diagnostiky tělesných hodnot měřením na speciálním metabolickém lékařském přístroji.