REFERENCE

Aneb co říkají lidé, kteří už si cestu své proměny prošli.

Jsme rádi, že jsme vás, Jani, potkali. Vaše pomoc je perfektní a dopomohla jste nám ke skvělým výsledkům. Máme dolů 17 kg a 11 kg čistého tuku a naopak jsme nabrali do svaloviny. Obojí je v našem věku přes 60 let malý zázrak, protože se nám to dosud i vzhledem k velkým zdravotním problémům nedařilo. Vaše péče a informace nám změnily přístup ke stravování a k životnímu stylu. Jsme vám vděční, že jste nás naučila zdravě jíst bez nutnosti držet jakoukoliv dietu a přesto mít perfektní výsledky. Cítíme se plní energie, zlepšila se nám pohyblivost, síla a dokonce i krevní testy. Děkujeme za vaši péči a zůstáváme s radostí vašimi stálými klienty.

Manželé Mirek a Boženka

K paní Janě jsem přišla jako unavená, vyčerpaná a  s 10 kg navíc. Za svůj život jsem již několikrát hubla a držela různé diety, ale vždy jsem hladověla a výsledek ani po té nebyl trvalý a dostavil se jojo efekt. Díky výživovému plánu na míru a vedení paní Jany jsem zhubla celkem 12 kg, vytvarovala postavu, "zbavila se " břicha a hlavně se opravdu cítím skvěle, nehladovím a mám energie na rozdávání. Děkuji moc! A určitě doporučuji.
Alena33 let
Paní Jano, zpočátku jsem byl skeptický, ale po 4 měsících jsem pod vaším vedením zhubnul 12 kg tuků a současně přibral 3 kg do svalů. Máte mé velké uznání a díky za vaši péči o mě.
Jarda38 let
Paní Janičko, jsem velmi ráda, že jsem vás potkala a vy jste mi nabídla přijít k vám do centra. Již dlouho jsem se potýkala s nadváhou a s tím spojenými zdravotními komplikacemi jako bolest kloubů, zadýchávání se, vysoký tlak a cholesterol. Navíc se mi nikdy nedařilo shozená kila udržet. Za 3 měsíce ve vaší péči jsem dala 10 kg tuku dole a cítím se přímo báječně. Moc se těším na další sundaná kila s vámi. Všem vřele doporučuji.
Nadšená klientka Zdenka52 let

Získejte zdarma

VSTUPNÍ ANALÝZU TĚLESNÝCH HODNOT

Objednejte se na vstupní analýzu a zajistěte si tak jednorázový volný vstup do našeho nutričního centra na výživovou konzultaci včetně diagnostiky tělesných hodnot měřením na speciálním metabolickém lékařském přístroji.